535 004 967, 535 004 627 biuro@liderstal.pl
poniedziałek-piątek: 8:00 - 19:00 sobota: 8:00 - 14:00 / niedziela: nieczynne
Stare Rybie 10 34-652 Nowe Rybie

Konstrukcje blaszane ze względu na ich budowę w bardzo prosty sposób można przystosować do własnych potrzeb. Zwykły blaszak przy relatywnie niewielkich nakładach pracy możemy przekształcić np. w mały warsztat.


Podstawową rzeczą jest wykonanie izolacji termicznej, ponieważ ściany blaszane w praktyce jej nie zapewniają, W zimietemperatura jest zbliżona do tej, jaka panuje na zewnątrz, natomiast w letnie słoneczne dni znacznie wyższa.

Najczęściej spotykane metody: to ocieplenie garażu z zewnątrz lub od wewnątrz przy pomocy płyt styropianowych lub wełny mineralnej. Druga metoda jest prostsza i tańsza, gdyż nie wymaga kładzenia tynku na warstwę styropianu.

Następnym krokiem jest znalezienie sposobu na ogrzanie pomieszczenia. Ogrzewanie elektryczne jest oczywiście najłatwiejsze w realizacji, ale również najdroższe. Warto pomyśleć o ogrzewaniu butlą gazową lub piecem typu “koza”. Nie zapominajmy o prawidłowej wentylacji garażu, która zapewni nam prawidłową wymianę powietrza.

Ocieplony garaż to nie tylko komfort przebywania w nim, ale również gwarancja, że pozostawione tam narzędzia szybko nie pokryją się rudym nalotem.
 
 

Adres

Stare Rybie 10

34-652 Nowe Rybie