535 004 967, 535 004 627 biuro@liderstal.pl
poniedziałek-piątek: 8:00 - 19:00 sobota: 8:00 - 14:00 / niedziela: nieczynne
Stare Rybie 10 34-652 Nowe Rybie

Oto kilka powodów dlaczego warto posiadać garaż

Codzienne odśnieżanie i skrobanie szyb - chyba nikt z nas nie lubi. Istnieje również ryzyko, że porysujemy szyby w naszym aucie. Mikro ryski najbardziej uwidocznią się podczas jazdy nocnej, rozpraszając światło.

Możliwość otwarcia i wysuszenia auta - parkując pod chmurką nie mamy możliwości zostawienia otwartego samochodu, aby wilgoć z wnętrza odparowała. Samochody parkowane na ulicy rdzewieją kilkakrotnie szybciej niż te garażowane.

Zabezpieczenie przed kradzieżą i dewastacją - nie ma zamków nie do sforsowania, lecz zapewne dodatkowa ochrona w postaci garażu utrudni kradzież, jak również ochroni przed dewastacją auta.

Składowanie opon - większość z nas korzysta z dwóch kompletów opon. Nieużywany komplet musimy gdzieś pozostawić. Miejsce w garażu wydaje się najbardziej odpowiednie.

Miejsce drobnych napraw - wielu z posiadaczy aut z zacięciem do majsterkowania wykonuje drobne, nieskomplikowane naprawy. O ile w słoneczne dni możemy poradzić sobie z nimi nawet na parkingu, to podczas deszczu lub w czasie zimy może stać się to niemożliwe.

Czy warto garażować auto warte kilka tysięcy złotych? Naszym zdaniem tak, nawet w garażu nieogrzewanym, przy prawidłowej wentylacji nasze auto ma czas by przeschnąć w czasie kiedy nim nie jeździmy. Woda zgromadzona we wszelkich zakamarkach ma szansę odparować, przez co nie dopuszczamy do korozji lub w znacznym stopniu ją ograniczamy. Pamiętajmy, że naprawy blacharskie są bardzo drogie.

Nasze stare samochody dostały wiele nowych części, których cena często przewyższa wartość samego pojazdu. Gdy tylko zadbamy o to by konstrukcja naszego auta nie była osłabiona przez rdzę posłuży nam ono jeszcze co najmniej przez kilka lat.


Adres

Stare Rybie 10

34-652 Nowe Rybie