535 004 967, 535 004 627 biuro@liderstal.pl
poniedziałek-piątek: 8:00 - 19:00 sobota: 8:00 - 14:00 / niedziela: nieczynne
Stare Rybie 10 34-652 Nowe Rybie

Większość z nas posiada auta z drugiej ręki i wie jak wygląda poszukiwanie tego jedynego, wymarzonego, perfekcyjnego pojazdu. Nie jest to rzecz łatwa, a znalezienie kilku- , kilkunastoletniego auta w zadowalającej nas kondycji często graniczy z  cudem. Nic więc dziwnego, że ogłoszenia zawierające informację “garażowany” cieszą się wielkim zainteresowaniem.


Auto garażowane prawdopodobnie będzie w lepszym stanie technicznym niż to stojące “pod chmurką”, a więc bardziej pożądane przez klientów. Kiedyś przyjdzie ten czas, że i my będziemy chcieli sprzedać nasze auto. Garażowanie może się opłacać. W naszym klimacie przez połowę roku mamy deszcz i śnieg, co sprzyja korozji elementów stalowych naszych samochodów. Auto nie garażowane nie ma warunków, aby pozbyć się wilgoci. Wiele aut na pierwszy rzut oka wyglądających na zadbane okazuje się bezwartościowymi wrakami o wartości złomu. Naprawy blacharskie są bardzo drogie, a koszt doprowadzenia skorodowanego auta do właściwego stanu może przewyższyć jego wartość.

Inwestując w kupno garażu nie tylko zaoszczędzimy na naprawach blacharskich, ale również w przyszłości uzyskamy wyższą kwotę podczas odsprzedaży auta. W przypadku niskiej ceny zakupu konstrukcji blaszanych, zwrot następuje bardzo szybko.

Adres

Stare Rybie 10

34-652 Nowe Rybie