fbpx

BRAMY SEGMENTOWE

Zapoznaj się z naszą ofertą Bram segmentowych

Bramy segmentowe

Oferta pozwala na wybór najlepszego produktu i dopasowanie go do potrzeb obiektów mieszkalnych oraz użytkowych.
Nasi specjaliści służą radą oraz wiedzą w doborze najlepszych rozwiązań.

Szerokie zastosowanie

Solidna konstrukcja
Zajmujemy się produkcją, dostawą i montażem bram. W naszej ofercie znajdą Państwo :
Bramy segmentowe Bramy przemysłowe Bramy rolowane Oferowane bramy garażowe, wyróżniają się trwałością oraz łatwością użytkowania . Elegancka brama garażowa może być ozdobą całego budynku, przykuwać spojrzenia i przez wiele lat cieszyć oczy.
Bramy garażowe Bramy segmentowe cechują się to funkcjonalnością, wytrzymałością oraz estetyką wykonania. Bramy rolowane nie ingerują w przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną garażu. Bramy przemysłowe są idealne do magazynów i hal.
Bramy segmentowe zbudowane są z połączonych ze sobą, poziomych paneli, czyli segmentów. Do ich produkcji wykorzystujemy stal, która jest materiałem solidnym, odpornym na wpływ czynników atmosferycznych. Między panelami znajdują się elastyczne uszczelki, a cała konstrukcja bramy opiera się na dwóch prowadnicach bocznych. Brama przemysłowa to idealny element wyposażenia hal produkcyjnych, magazynów czy innych obiektów wielkopowierzchniowych. Brama rolowana to brama, która nie wymaga dużej ilości wolnego miejsca. Po otworzeniu nie ingeruje w przestrzeń zewnętrzną ani wewnętrzną, co jest ważne szczególnie w niewielkich garażach. Do wykonania bram rolowanych wykorzystujemy połączone ze sobą lamele, które nawijając się, otwierają wjazd. Solidny mechanizm z prowadnicami nie zacina się, a jego płynna praca nie generuje zbędnego hałasu.

Jak to wygląda?

Zobacz przykłady

Zapoznaj się z naszą ofertą Bram segmentowych

Bramy segmentowe

Interesuje Cie inny typ garażu?

W naszej ofercie mamy również:

Jak o nas mówią?

Zobacz opinie o nas

Lots Redil
Lots Redil
2022-11-07
Polecam szybko sprawnie i dobry kontakt ze sprzedawcą.
miki1q
miki1q
2022-10-10
Bardzo fajnie i szybko blaszak postawiony. Nie było problemu z faktura, ekipa która przyjechała montować garaż też widać że ogarnięta, szybko i sprawnie za montowała cenowo też bardzo fajnie. Polecam
Kamil Kamil
Kamil Kamil
2022-09-29
Polecam bardzo serdecznie Garaże Blaszane Kraków.
Adam
Adam
2022-09-17
Garaże jak najbardziej na plus konstrukcja solidna i dobrze zrobiona
Ewa Lenczewska
Ewa Lenczewska
2022-09-09
Firma Liderstal garaże blaszane to jedyne takie miejsce w Krakowie gdzie skorzystamy z super ofert cenowych a uraczy nas mila, rzetelna i profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolona z usług Państwa.
Katarzyna Kwiecinski
Katarzyna Kwiecinski
2022-08-31
Liderstal posiada najlepsze garaże w Krakowie. Polecam firmę konkretna ! ☺️
Filip Słaby
Filip Słaby
2022-08-21
Firma LIDERSTAL oferuje bardzo profesjonalne usługi. Garaże są solidne oraz masywnej konstrukcji. Warto podkreślić, że to jedna z lepszych firm na terenie Krakowa za co bardzo ich polecam.
Marcin Bula
Marcin Bula
2022-08-08
Liderstal to firma, która wykonuje garaże blaszane wysokiej jakości. Wszystko profesjonalnie wykonane, bez żadnych problemów. Miła obsługa i szybki kontakt, polecam
Olga Nowak
Olga Nowak
2022-08-01
Liderstal to firma, która wykonuje garaże blaszane wysokiej jakości. Wszystko profesjonalnie wykonane, bez żadnych problemów. Miła obsługa i szybki kontakt, polecam 🙂
Hubert Matuszewski
Hubert Matuszewski
2022-07-26
LIDERSTAL GARAŻE BLASZANE Kraków to firma godna polecenia. Wszystko przebiegło sprawnie i skutecznie. Cenię sobie bardzo Pańskie podejście do klienta. Polecam!
This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.